Av. BÜLENT ÖZKAN (Kurucu Ortak)

Bülent ÖZKAN Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Halen İstanbul Barosuna kayıtlı bir şekilde avukatlık mesleğine devam etmekte olup, Baro bünyesindeki Spor Komisyonunun aktif üyelerindendir. Yabancı dili İngilizcedir. Medeni Hukuk, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve İcra-İflas Hukuku konularında uzmanlık sahibidir. Ayrıca mesleki çalışmalarına Arabuluculuğa elverişli uyuşmazlıklar ile Sözleşmelerden kaynaklanan uyuşmazlıklar alanında ve de özellikle Deniz Ticaret Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku alanında devam etmektedir.

 

 

 

Av. ENES ARAN (Kurucu Ortak)

Enes Aran İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Yabancı dili İngilizcedir. Miras Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Dernekler hukuku konularında uzmanlık sahibidir. Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Sağlık Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarında da çalışmalarına devam etmektedir. Beşiktaşlı Avukatlar Derneğinin kurucu üyesi olup, başkanlık görevini 2 yıldır sürdürmektedir.

 

 

 

 

Av. MUSTAFA YILDIRIM (Kurucu Ortak)

Mustafa Yıldırım İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Halen İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İstanbul Barosuna kayıtlı bir şekilde avukatlık mesleğine devam etmekte olup, yabancı dili İngilizcedir. Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve İcra-İflas Hukuku konularında uzmanlık sahibidir. Ayrıca mesleki çalışmalarına özellikle Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku ve Ceza Hukuku alanında devam etmektedir.

 

 

 

 

Av. ENDER KIYAK (Kurucu Ortak)

Ender Kıyak Hukuk Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak tamamlamıştır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İstanbul Barosuna kayıtlı bir şekilde avukatlık mesleğine devam etmekte olup, yabancı dili İngilizcedir. Aile Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku konularında uzmanlık sahibidir. Ayrıca mesleki çalışmalarına özellikle Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku ve Ceza Hukuku alanında devam etmektedir.

 

 

Av. TOLGAY MİNGAN

Tolgay Mingan Hukuk Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak tamamlamıştır. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İstanbul Barosuna kayıtlı bir şekilde avukatlık mesleğine devam etmekte olup, yabancı dili İngilizcedir.

 

EMRAH ARAN

Emrah Aran Bingöl Üniversitesi Elektronik-Haberleşme bölümünden 2013 yılında mezun oldu. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet programında eğitimine devam etmekte olup, İcra departmanında takip elemanı olarak görev yapmaktadır.

MÜBİN YILDIRIM

Mübin Yıldırım İstanbul Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet programında eğitimine devam etmekte olup, İcra departmanında takip elemanı olarak görev yapmaktadır.